Virginija ir Vygantas Širvinskai

Viskas turi pradžią..

Pirma pradžia įvyko 1989 metais Kauno Taikomosios Dailės mokykloje. Ten susitiko du idealistai, manantys, kad grožis gali išgelbėti pasaulį.

Yra toks posakis: “Kartą pabandęs – negali sustoti”. Taip ir nesustojom, o tai mus atvedė ten, kur esame dabar. Apgyvendinom mylimą juvelyriką mažame, šviesiame pasaulyje, kur karaliauja paklusnus metalas ir tylios mintys – čia viskas tikra, čia mūsų rojus Žemėje.

Mus sieja ne tik juvelyrika. Vygantas yra mano gyvenimo vyras, geras draugas, dviejų dukterų tėvas, mano bosas, racionalių sprendimų kūrėjas, žmogus, su kuriuo sukuriam mažus daikčiukus su didele meile.

Ir taip jau trisdešimt penki metai diena dienon, dvidešimt keturios valandos per parą.

Jei paklaustumėte ar gyventi ir dirbti lengva, atsakyčiau taip. Žmogus turi dvi puses – tobuląją ir kitą – nepatinkančią. Tos pusės nedalomos, todėl priimam jas kaip vieną.

Mūsų sukurti papuošalai ilgalaikiai, nepavaldūs permainingoms mados tendencijoms.

Jie kaip vaikai – palaiminti iš mūsų rankų keliauja į Jūsų rankas.

Juvelyrinių dirbinių gamybos ir prekybos rinka nuolat plečiasi. Neatsitiktinai ir druskininkietis Antanas Visockas 1995 metais įkūrė įmonę, gaminančią sidabrinius papuošalus. Dirbiniai išsikovojo savo vietą parduotuvėse ir verslas plėtėsi. Dabar čia dirba 7 juvelyrai, kurie siūlo platų sidabro papuošalų asortimentą, ypač daug dėmesio skirdami papuošalams su įvairiais akmenimis. Gaminių modelius kuria pats įmonės direktorius Antanas Visockas.

Šių lietuvių juvelyrų kurti ir gaminti papuošalai yra labai kokybiški ir paklausūs, todėl jie parduodami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.