PREKIŲ GRĄŽINIMO

TAISYKLĖS

Jei netiko įsigytas papuošalas, tuomet visi mūsų klientai turi teisę pasikeisti jį į kitą, t.y. gavus siuntą per 2 dienas informuoti mus elektroniniu paštu info@diaura.lt arba telefonu +37061588580 nurodant savo užsakymo numerį. Ši teisė galioja tada, kai gaminio prekinė išvaizda ir įpakavimas yra nepakitę.

Pinigų grąžinimas yra atliekamas tuo atveju, jei gaminys buvo brokuotas. Tuomet susisiekdami su mumis turite nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, užsakymo numerį ir detalų aprašymą su nuotraukomis apie broką. Pinigų grąžinimas vykdomas tuo pačiu būdu kaip ir buvo atliktas mokėjimas per 5 darbo dienas nuo siuntos gavimo.

Grąžinant prekes pašto išlaidas apmoka klientas. Jis taip pat atsakingas, kad grąžinamas gaminys pasiektų mus neapgadintas, todėl rekomenduojame siųsti jį registruota siunta (paštomatu).

Diaura pasilieka teisę atmesti keitimo ir grąžinimo prašymą, jei jis neatitinka aukščiau nurodytų sąlygų, tačiau Diaura komanda visuomet yra pasiruošusi spręsti nesusipratimus geranoriškai.